EUR/USD

See paar on käitunud viimasel ajal suhteliselt ettearvamatult ja soovitus “stand aside” on olnud asjakohane.  Liikumissuuna määrab ilmselt ära see, kas hind murrab läbi 1,3030, mis on viimaste päevade tipp, või alla, läbi 1,2730. Kui juhutub esimene, siis võib oodata euro tugevnemist esialgu 1,32 suunas ja sealt edasi miks mitte ka  1,36.  Selleks, et saaks rääkida tõusu pöördumisest languseks, peaks  hind murdma läbi 1,2730, mis võiks märkida korrektsiooni lõppu ja üldisema langustrendi jätkumist.

Hetkel on tõenäolisem esimene stsenaarium ja edu võib tuua väiksemate tagasitõmmete pealt ostmine, selles osas tuleb ettevaatlik olla kell 17.00, kui USA avaldab Consumer Confidence tulemused.

GBP/USD

Meie eilne soovitus müüa kaablit hinnalt 1,5575 ei realiseerunud ning hetkel oleme kõrvaltvaataja rollis seni, kuni mõni uus idee formuleerub.

Tehnilise poole pealt tundub, et viimane ralli rauges veidi peale 1,5500 piiri ning arvestades suuremat langustrendi ootame langust alla 1,5500 (mis on on ühtlasi pakkunud stabiilset tuge). Korralik läbimurre eelpool mainitud hinnast lisab kindlust suuremale langustrendile, kuid päevane sulgumine ülevalpool 1,5500 sunnib asju uuesti üle vaatama.

Olulisi majandusuudiseid Suur-Britanniast täna tulemas pole, USA poolelt avaldatakse kell  17:00 juuli tarbijausaldusindeks.

Kui märkame midagi huvitavat, siis anname sellest kindlasti teada.

Edukat päeva!

Advertisements