Meie eilne ideed müüa NZD/USD valuutapaari hinnalt 0,7435 ei läinud töösse ning oleme valvsad uute võimaluste otsimisel.

EUR/USD

Paar suutis testida küll eelmiste päevade tippu, kuid mitte oodatud ulatuses. Kuna korralik läbimurre jäi tulemata, oli turg äraootaval seisukohal ja kauplemine toimus suhteliselt kitsas kanalis.  See võib anda märku, et tõusu jõud on otsa saamas. Väikeste languste põhjad võivad jääda 1,2900-1,2950 kanti. Jäbimurre sellest aga võib anda märku langutrendi jätkumisest.

Kui õnnestub eilsest tipust läbi murda, siis kindlasti tuleb müümisega oodata.  Selge ülesliikumine toob järgmiseks märklauaks juba 1,325 taseme, mis oli kevadel tulev support.

Täna avaldatakse Saksamaa THI. Ettevaatlik tasub olla 15.30 paiku, kui on oodata High importance uudiseid USA majanduse kohta. See võib aluse panna veidi pikemale liikumisele.

GBP/USD

Kaabel oli eilse päeva üks tugevamaid tõusjaid, tõusu toetasid nii fundamentaal, kui ka tehnilised näitajad. Valuutapaar murdis läbi 200 päeva SMA, märk, mida kindlasti tasub tähele panna, sest see on esimene sulgumine pealpool 200 päev SMA-d alates 2010 aasta jaanuarist.  Ootame, mida toob tänane kauplemispäev, et anda edasisi hinnanguid, kas kaabli eilne tõus võib olla jätkusuutlik ka pikemas perspektiivis.

Majanduskalender Suur-Britannia kohapealt on täna tühi, USA-st aga avaldatakse kell 15:30 kestvuskaupade juunikuu tellimused, mis konsensuse arvates võiks võrreldes möödunud kuu näitajaga tõusta.

Kõigile edukat kauplemispäeva!

Advertisements