Meie reedene plaan müüa kaablit hinnalt 1,5710 rakendus töösse mõned tunnid enne reedest Forexi sulgumist, seetõttu väljusime tehingust väikeses plussis, et mitte riskida avanemise gapiga. Oleme täna valvsad uute ideede otsimisel.

EUR/USD

Euro püsib endiselt ülevalpool 1,3 piiri, kuigi päevased tehnilised näitajad on suuresti üleostetud. Analüütikute sõnul võiks see tähendada, et korrektsioon on lähiajal tulemas ning läbimurre hinnast 1,2975 võiks anda märku muudatusest viimase aja liikumistes, läbimurre 1,32-st aga kinnitaks võimalikku tõususuuna jätkumist.

Kauplejad on hakanud keskenduma USA struktuurilistele probleemidele seoses majanduslanugsest taastumisega ning see on USA dollarile mõjunud nõrgenevalt. Eesolev nädal on USA majandusuudiste kohapealt tihe ja halvemad kui oodatud majandustulemused võivad dollari langusele veelgi kaasa aidata.

Tänasest majanduskalendrist kõrge osatähtsusega uudised puuduvad, kuid siiski avaldatakse USA poolelt kell 17:00 ISM Manufacturing indeks.

GBP/USD

Kaabli päevased tehnilised näitajad on endiselt tugevalt üleostetud territooriumil ja järgmine suurem tõusubarjäär ilmneb analüütikute sõnul psühholoogilise 1,6 peal.

Olulise tähtsusega majandusuudiseid Suur-Britanniast täna tulemas pole ja esimene suurema osatähtsusega kalendrijärgne majandusuudis ilmub alles neljapäeval ning selleks on Inglismaa Keskpanga otsus intressimäära kohta.

Soovime kõigile edukat kauplemisnädalat!

Advertisements