Esmaspäevane kauplemispäev oli üpriski unine, peamised valuutapaarid konsolideerusid väikses hinnavahemikus. Sellegipoolest suutis USA dollar peamiste vastaspoolte vastu end Aasia sessioonil maksma panna, kuid hinnaliikumine polnud väga mäkrimisväärne, jäädes reedestesse piiridesse. Ilmselt on turuosalised huvitatud enim kell 21:15 avaldatavast FED’i intressimäära otsusest, mis võib olla vajalikuks fundamentaalseks katalüsaatortiks, et asjad kuhugile poole liikuma panna.

EUR/USD

Eurodollar valuutapaar – likviidseim vara maailmas – suutis oma reedese tõusu tagasihoidlikuks languseks keerata. Siiski on euro suutnud jääda kenasti üle 1,3 piiri, head tulemused eurotsoonist (investorite usaldusväärsuse uuring, pankade stressitest) on euro tugevusele vaid kaasa aidanud.

Majanduskalendrist rääkides avaldati kell 09:00 Saksamaa tarbijahinnaindeks, mis ületas ootusi. USA poolelt on tähtsaimaks uudiseks kell 21:15 saabuv FED’i intrerssimäära otsus.

GBP/USD

Kaabelgi andis oma reedesele edule järele ja on tiksunud madalamale, olles hetkel 1,5800 piirimail. Järgmine hind, mida jälgida võiks analüütikute sõnul olla 1,5700. Päevased tehnilised näitajad on üleostetud.

Kell 11:30 paistavad majanduskalendirst silma Suur-Britannia kaubandusbilansi tulemused, samal ajal avaldatakse ka elamuhindadega toimunud statistikat.

Jõudu kauplemisel!

Advertisements