Eised liikumised valuutaturgudel olid vastakad, peamiselt liikus USA dollar külgsuunaliselt, kui paarides USD/CHF ja USD/JPY siiski midagi toimus. Analüütikute hinnangul peaks muutus viimaste nädalate USA dollari nõrgenemises olema käes, kuid ei välistata võimalust, et tänase reede puhul võib mõningane kasumivõtmine USA dollarile halvasti mõjuda.

EUR/USD

Eelmise nädala madalaim põhi on murtud ning seega läheb nädal kirja kui karunädal, analüütikute hinnangul võiks 1,2700 support saada lähiajal testitud.

Majanduskalendris Euroopa poolelt kell 9:00 Saksamaa SKP, kell 12:00 eurtosooni SKP, USA poole pealt kell 15:30 palju olulise tähtsusega uudiseid (jaemüügi tulemused, tarbijahinna indeks..), ja kell 16:55 Michigan Confidence tulemused.

GBP/USD

Sulgumine allpool hinda 1,5500 võiks olla kindlam kinnitus, et allatrend on jõus, kuna antud piirkonnas on tugev support.

Majanduskalender Suur-Britannia kohapealt täna tühi,USA poole pealt kell 15:30 palju olulise tähtsusega uudiseid (jaemüügi tulemused, tarbijahinna indeks..), ja kell 16:55 Michigan Confidence tulemused.

Ilmselt toovad USA uudised kaasa suurenenud volatiilsuse, meie aktiivselt reede puhul uusi sisenemiskohti ei otsi, kuid kui millegi kasuks otsustame, siis anname sellest teada.

Edukat reedet ja head nädalavahetust!

Advertisements