Eilne kauplemispäev oli analüütikute sõnul ootuspärane, kuna pärast eelmise nädala järske liigutusi vajab turg aega konsolideerumiseks, niisiis pakkus esmaspäev veidike USA  dollari müümist. Kas dollari müümine jätkub ka täna, on peamine küsimus, sest turud tunduvad reageerima rohkem üldisele globaalsele majandusolukorrale, kui spetsiifilistele uudistele/andmetele.

EUR/USD

Tehniliselt poolelt paistab trend olema languses, analüütikute sõnul peaks euro tugevnemised vaibuma 1,3 juures. Oodatakse EUR/USD liikumist lähipäevadel allapoole 1,27.

Majanduskalendrist kell 11:00 Euro-Zone Current Accounts, kell 12:00 ZEW uuringu tulemused (nii Saksamaa, kui ka eurotsooni omad). USA poolelt on olulisel kohal kell 15:30 avaldatav tootjahinna indeks.
GBP/USD
1,5500 piirkond pakkus kaablile esinduslikku tuge ning turg valmistab ette järgmist käiku. Analüütikute sõnul peaks ülesliikumised leidma korralikku vastupanu 1,5850 piirkonnas ning edasine allaliikumine läbi 1,5500 võiks olla lähituleviku küsimus.
Majanduskalendrist on Suur-Britannia poolelt olulisel kohal kell 11:30 avaldatav tarbijahinna indeks. USA poolelt on olulisel kohal kell 15:30 avaldatav tootjahinna indeks. Vaatame, kuidas turg neile andmetele reageerib – kas üldine majanduse olukord saab prevaleerima või suudavad ka spetsiifilised andmed liikumisi kaasa tuua.
Meie eilne plaan osta USD/CHF valuutapaari ei rakendunud töösse ning otsime uusi võimalusi.
Edukat päeva!
Advertisements